Projektant to niestety nie worek bez dna i ma swoją skończoną objętość.
Mając na względzie dbałość o jakość swoich projektów i zachowanie zobowiązań terminowych – portfel aktualnych projektów ogłaszam jako zamknięty do 15 sierpnia. Ale bez obaw… nie oznacza to, że znikam zupełnie – nadal będę utrzymywał kontakty z klientami, realizował bieżące zlecenia (forma kontaktów będzie bardziej wirtualna – telefon, poczta elektroniczna – polecam formularz kontaktowy na tej stronie, VOIP, oraz dla zarejestrowanych klientów – forum. Wszelkie propozycje współpracy będą brane pod uwagę, jednakże z uwzględnieniem ograniczeń w mojej dostępności, zwłaszcza w okresie od czerwca do połowy sierpnia.

Czas mojej niedostępności będzie jednocześnie okresem przygotowań do uruchomienia biura, infolinii i system kontaków z klientami – planowany start – to wrzesień tego roku.

Wraz z tym terminem, możliwości projektowe BRIGHT MINDS znacznie wzrosną, rozszerzając jednocześnie swój zakres działalności o projektowanie architektoniczne i aranżację wnętrz.

Jednocześnie zmieni się forma graficzna i logiczna tej strony, tak aby uwzględnić potrzeby obecnych klientów, oraz ułatwić kontakt nowym.